Aktuálne obmedzenia

REVÍR č. 1. ŠTRKOVISKO KOMJATICE

RYBÁRSKA SPOLOČNOSŤ KOMJATICE


ŠTRKOVISKO KOMJATICE - ČASŤ ŽABÁREŇ

UPOZORNENIE !   1.1. - 31.12.2020

ZÁKAZ LOVU RÝB NA PRÍVLAČ, MUŠKÁRENIE, NA ŽIVÚ ALEBO MŔTVU RYBKU V ČASTI ŽABÁREŇ

V období od  1.1. do 31.12.2020 platí zákaz lovu rýb na prívlač, muškárením, lov na mŕtvu alebo živú rybku, jej časť alebo selet v časti Žabáreň.

V časti Žabáreň platí zákaz lovu rýb na denné a viac denné hosťovacie povolenia.

Povolený je lov rýb na plávanú, položenú (na ťažko), lov sumcov na nadáje alebo pelety. Zakazuje sa privlastniť si náhodne uloveného zubáča alebo šťuku, v prípade ulovenia týchto rýb je loviaci povinný zubáča alebo šťuku šetrne pustiť späť do vody.

Rada Rybárskej spoločnosti Komjatice

Aktualizované dňa 12.5.2020


OZNAM pre členov, krátkodobých členov, žiakov, hostí a rybársku verejnosť

RYBÁRSKA SPOLOČNOSŤ KOMJATICE S OKAMŽITOU PLATNOSŤOU OD 16.3.2020 Z DÔVODU OCHRANY VEREJNÉHO ZDRAVIA A V SÚVISLOSTI SO ŠIRENÍM VÍRUSU COVID-19 RUŠÍ VŠETKY PLÁNOVANÉ PODUJATIA AŽ DO ODVOLANIA !

OD 20.4.2020 SA OBNOVUJE PREDAJ VŠETKÝCH DRUHOV HOSŤOVACÍCH POVOLENÍ V OBMEDZENOM DENNOM POČTE ! PRE VIAC INFO KONTAKTUJTE: https://www.naryby-komjatice.sk/predaj/predajne-miesta

OD 16.3.2020 SA RUŠI PRENÁJOM KARAVANU A OBYTNEJ BUNKY (MARINGOTKY) PRE VŠETKÝCH ZÁUJEMCOV AŽ DO ODVOLANIA !

RUŠÍ SA NAJMÄ TERMÍN TÝCHTO PLÁNOVANÝCH PODUJATÍ:

- TERMÍN VYDÁVANIA POVOLENÍ NA LOV RÝB PRE ČLENOV A ŽIAKOV PLÁNOVANÝ NA DEŇ 28.3.2020 !!!

Pre rok 2020 zaniká povinnosť členov rybárskej spoločnosti uhradiť členský príspevok, ktorým je poplatok za vydanie povolenia na lov rýb pre príslušný kalendárny rok najneskôr do 31. marca toho roka, pre ktorý vydanie povolenia na lov rýb žiada. Pre rok 2020 sa až do odvolania pozastavuje uplatňovanie Čl. XIII, ods. 1. Prevádzkového poriadku platného od 1.1.2020.

- TERMÍN VÝROČNEJ ČLENSKEJ SCHÔDZE PLÁNOVANÝ NA DEŇ: 5.4.2020 (Nedeľa).

- TERMÍNY BRIGÁD ČLENOV NA UPRATOVANÍ REVÍROV V ROKU 2020. Zrušuje sa povinnosť členov rybárskej spoločnosti zúčastniť sa brigády na upratovaní revírov pre rok 2020. Až do odvolania sa pozastavuje uplatňovanie Čl. VIII. ods. 5. Prevádzkového poriadku platného od 1.1.2020.

- TERMÍM RYBÁRSKEHO DŇA, SLÁVNOSTNÉHO ZAHÁJENIA NOVEJ RYBÁRSKEJ SEZÓNY PLÁNOVANÝ NA DEŇ 26.4.2020 (Nedeľa).

VÝDÁVANIE POVOLENÍ PRE ROK 2020

ČLENOVIA a KRATKODOBÝ ČLENOVIA: pre individuálne vydanie Vášho povolenia na lov rýb pre rok 2020 nás prosím kontaktujte telefonicky na tel: 0905387426 Milan Barta, predseda rybárskej spoločnosti alebo emailom na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. V správe uveďte meno a priezvisko, číslo Vášho členského preukazu alebo povolenia na lov rýb, adresu pre doručovanie písomností a telefonický kontakt. O ďalšom postupe Vás budeme informovať.

ŽIACI do 15 r.: pre vydanie povolenia na lov rýb pre rok 2020 kontaktujte tajomníka rybárskej spoločnosti na tel.: 0908734426 Matej Ludas alebo emailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.  

Ďakujeme Vám za porozumenie, opatrenia majú za cieľ ochranu verejného zdravia a zdravia našich členov, žiakov a hostí.

Správajte sa prosím pri love rýb zodpovedne, nelovte v skupinách na jednom mieste a dodržiavajte predpísaný odstup tak, aby ste chránili zdravie seba aj ostatných.

Petrov zdar a pevné zdravie Vám praje

Rada Rybárskej spoločnosti Komjatice, Komjatice dňa 16.3.2020.


Vyvážanie návnad a nástrah povolené z brehu a ostrovov najviac do vzdialenosti po vyznačenú červenú čiaru. Vyvážanie za označenú líniu môže mať za následok odobratie povolenia na lov rýb rybárskymi kontrolórmi !

V platnosti od 1.1.2018


ŠTRKOVISKO KOMJATICE, Revír č. 1.

Platí zákaz lovu dravých rýb pre hostí akýmkoľvek spôsobom.

Aktualizované dňa 1.5.2020


VŠEOBECNÝ ZÁKAZ lovu Šťuky severnej a Zubáča veľkoústeho hosťujúcim rýbárom ! Na hosťovacie povolenie vydané v roku 2020 nie je povolená loviť šťuku a zubáča akýmkoľvek spôsobom, hosťom nie je povolený lov na prívlač a nie je povolené hosťom privlastniť si Šťuku severnú a Zubáča veľkoústeho !

V roku 2020 platí ZÁKAZ lovu z ostrovov a zákaz lovu v časti Žabáreň pre držiteľov denných a viacdenných hosťovacích povolení na lov rýb.

V roku 2020 platí všeobecný ZÁKAZ vjazdu do areálu štrkoviska bez platného povolenia na lov rýb vydaného Rybárskou spoločnosťou Komjatice (dodržiavanie kontroluje Polícia SR a Obecná polícia Komjatice).

Aktualizované 2.1.2020


REVÍR č. 2. STARÉ ŠTRKOVISKO KOMJATICE

ZÁKAZ VSTUPU NA STAVENISKO. Revír 3790 Staré štrkovisko Komjatice je v súčasnosti v ťažobnom režime a nie je možné vykonávať lov rýb. Revír je staveniskom so zákazom vstupu.

Rybárska spoločnosť Komjatice © 2015 - 2018
Všetky práva vyhradené
MADE BY PhotoMedia.sk
TOPlist